ניקוי ספות בתל אביב החל מ-₪80 למושב

אנו מבצעים ניקוי ספות לכל סוגי הספות, בהגעה לבית הלקוח עם כל הציוד הנדרש, אבחון מהיר של סוג הבד המדובר והתאמת שיטת הניקוי הטובה ביותר. המכשור שלנו הוא מהמתקדם ביותר הכולל: כלי ליטוש מיוחדים לספות, מכונות הזרקה ויניקה בחום ובלחץ גבוה אשר מתגברים על כל לכלוך אפשרי.

121212

ניקוי ספות בתל אביב

כל מה שצריך לדעת על שירות לניקוי ספות בתל אביב בשורות שלפניכם

ניקוי ספות בתל אביב הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי חברת נקי יותר המתמחה בין היתר במתן פתרונות ניקוי לכל מערכות הישיבה הביתיות והמשרדיות. שירות ניקוי ספות בתל אביב מיועד למטרות ניקוי, הברשה והברקה של כל סוגי הספות מעור ובד, וכל זאת בהתאם לסוג הבד והעור ממנו מיוצרת הספה.

 

ניקוי ספות בתל אביב – כיצד?

שירות ניקוי ספות בתל אביב מתקיים בבית הלקוח ובתיאום מראש. פעולת הניקוי עצמה מתבצעת בהתאם לסוג העור ו/או הרכב הבד העוטף את הספה העומדת לרשותכם, כאשר פעולת הניקוי נועדה בין היתר לצרכי ניקוי כללי של הספה, למטרות הסרת כתמי יין ושמן, הסרת לכלוך נוקשה, הברשת שיער משטח הספה ופעולות ניקוי, הברשה והברקה נוספות. במקרים מסוימים, השירות כולל גם צביעת עור ותיקוני בד, וזאת על מנת להעמיד לרשותכם פתרון כולל לחידוש מראה הספה.

ניקוי ספה בתל אביב

לאיזה סוגי בד מותאם השירות?

שירות ניקוי ספות בתל אביב מותאם לספות המיוצרות מבד סינטטי ובד טבעי, לרבות, פשתן, כותנה, צמר, משי, לייקרה, מיקרופייבר ו-פולימר.

לאיזה סוגי עור מותאם השירות?

שירות ניקוי ספות בתל אביב מותאם לכל סוגי העור, לרבות, נאפה, אניליין ו-סמי אניליין, עור נובוק, עור סויד, עור בייקסט וסוגי עור נוספים, לרבות, ספות דמוי עור.

ניקוי ספות –מתי זה מומלץ?

ניקוי ספות בד בתל אביב הינו שירות מקצועי אותו מומלץ לקיים אחת לשנה, וזאת על מנת לשמור על איכויות העור ו/או איכויות הבד העוטפים את הספה. כמו כן, מומלץ לעשות שימוש בשירות המקצועי לניקוי ספות בכל אותם מקרים בהם סימני בלאי החלו להופיע על גבי הספה, לרבות, סדקים בספות עור, הופעת סימני לכלוך נוקשה, הופעת כתמי יין ושמן וכדומה.

מספר מילים בנוגע לעלות השירות

עלותו של הליך ניקוי ספות נקבע בהתאם לגודל הספה והיקף הכתמים או סימני הלכלוך הנוקשה המופיעים עליה.

רוצים לדעת יותר על שירותי ניקוי ספות בתל אביב? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום וליהנות מפתרונות ניקוי, הברקה והברשה לכל סוגי הספות ומערכות הישיבה בבית ובמשרד.